Aralık 26, 2018

Aytek Sever – Hiperbor – VI

Şiirler

-- * E-Kitap

Aytek Sever – Hiperbor – VI

Şiirler

“Yaklaşık iki yıllık zaman zarfında Hiperbor’un elli birer parçalık beş alt kitabını tamamlamış, altıncıya geçmiştim. Bunun son cilt olacağını biliyordum. Fakat gerçekten mümkün müydü yapıta noktayı koymak, yaratıcı döngüyü sona erdirmek? Daha altıncı cilt bitmeden ufukta yeni olanakların pırıltıları belirdi: Siòn’du göz kırpan; ardından diğerlerinin, Moto Perpetuo’nun ve Anka’nın alt kitaplarının geleceğini nereden bilebilirdim? Meğer dev bir gemiymiş Hiperbor; büyük bir yolculuk için hazırlamış, suya indirmiş, yola çıkarmışım Ark’ımı…”

 

Hiperbor, altıncı ve son cildiyle İşaret Ateşi’nde.

 

www.isaretatesi.com

E-kitabı tam ekran okuyabilmeniz için üstteki pencerenin köşesindeki bağlantıya tıklayınız. Okurlardan talep gelmesi halinde ileride yapıtın sınırlı sayıda özel baskısının yapılması planlanmaktadır. Buna yönelik duyuruları almak üzere isaretatesi@gmail.com adresine bir e-posta atabilir, takipçi listesine katılabilirsiniz. Dilerseniz, İşaret Ateşi’ni sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. İyi okumalar…

 

Hiperbor – VI

Aytek Sever

Şiirler, 1. baskı

Yayın Tarihi: Aralık, 2018

Referans:

Sever, Aytek. Hiperbor-VI. 2018. http://www.isaretatesi.com/aytek-sever-hiperbor-vi/

 

işaret ateşi

Written by İşaret Ateşi

İşaret Ateşi, çeviri ve özgün yapıtlara yer veren bağımsız bir özyayıncılık sitesidir. Ticari amaçlı bir site değildir. Yapıtlar, basılı yayın kalitesinde e-kitaplar halinde paylaşılmakta; süre ya da sayfa sınırlaması olmaksızın, bedelsiz bir şekilde okunabilmektedir. İşaret Ateşi’nin amacı, yapıtların okura doğrudan ulaştırılmasıdır.