Aytek Sever – Hiperbor – VI

Şiirler

-- * E-Kitap

Aytek Sever – Hiperbor – VI

Şiirler

“Yaklaşık iki yıllık zaman zarfında Hiperbor’un elli birer parçalık beş alt kitabını tamamlamış, altıncıya geçmiştim. Bunun son cilt olacağını biliyordum. Fakat gerçekten mümkün müydü yapıta noktayı koymak, yaratıcı döngüyü sona erdirmek? Daha altıncı cilt bitmeden ufukta yeni olanakların pırıltıları belirdi: Siòn’du göz kırpan; ardından diğerlerinin, Moto Perpetuo’nun ve Anka’nın alt kitaplarının geleceğini nereden bilebilirdim? Meğer dev bir gemiymiş Hiperbor; büyük bir yolculuk için hazırlamış, suya indirmiş, yola çıkarmışım Ark’ımı…”

 

Hiperbor, altıncı ve son cildiyle İşaret Ateşi’nde.

 

www.isaretatesi.com


Aytek Sever - Hiperbor - VI

E-kitabı tam ekran okumak için üstteki pencerenin köşesindeki bağlantıya tıklayınız. Kitabın sınırlı sayıda, karton kapaklı, basılı kopyası da mevcuttur. Talep veya bilgi için İşaret Ateşi’ne konuyla ilgili, adresinizi belirten bir e-posta atabilirsiniz (isaretatesi@gmail.com). Dilerseniz, İşaret Ateşi’ni sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. İyi okumalar…

 

Hiperbor – VI

Aytek Sever

Şiirler, 1. baskı

Yayın Tarihi: Aralık, 2018

Basılı Kopya: Haziran 2021 (50 kopya)

Referans:

Sever, Aytek. Hiperbor-VI. 2018. https://www.isaretatesi.com/aytek-sever-hiperbor-vi/

 

işaret ateşi

Written by İşaret Ateşi

İşaret Ateşi, çeviri ve özgün yapıtlara yer veren bağımsız bir e-yayıncılık sitesidir. Yapıtlar, basılı yayın kalitesinde e-kitaplar halinde paylaşılmakta; süre ya da sayfa sınırlaması olmaksızın, bedelsiz bir şekilde okunabilmektedir. İşaret Ateşi’nin amacı, yapıtların okura doğrudan ulaştırılmasıdır.