Aytek Sever – Hiperbor – IV

Şiirler

-- * E-Kitap

Aytek Sever – Hiperbor – IV

Şiirler

“Işık şiiri, tıkanıklık şiiri, ateşsiz şiir, patlamalı şiir, aşılamayan şiir, yalpalayan şiir, yolunu bulan şiir, girdaplı şiir, sıçrama şiiri, sondaj şiiri, istif şiiri, duyarga şiiri, bulanık şiir, billur şiir, cendere şiiri, ışınlanma şiiri, zırva şiir, güç depolama şiiri, düşüş şiiri, geçiş şiiri, varış şiiri, ıskalama şiiri, epifani şiiri, katarsis şiiri, kuyu şiir, doruk şiir, denge şiiri, örtme şiiri, ötedeki şiir, berideki şiir, uğultulu şiir, çoğaltan şiir, kayıp şiir, direnç şiiri, yansıma şiiri, ses şiiri, hareket şiiri, çıpa şiir, barometre şiir, panzehir şiir, rastlantısız şiir, somut şiir, navigasyon şiiri, programlı şiir, nefes şiiri, hamle şiiri, canlı şiir, gerçek şiir.”

 

Aytek Sever’in 2010-2012 arası şiir, düzyazı şiir, görsel şiir ve metin çalışmalarını kapsayan Hiperbor adlı toplamın dördüncü cildi İşaret Ateşi’nde.

 

www.isaretatesi.com


Aytek Sever - Hiperbor - IV

E-kitabı tam ekran okumak için üstteki pencerenin köşesindeki bağlantıya tıklayınız. Kitabın sınırlı sayıda, karton kapaklı, basılı kopyası da mevcuttur. Talep veya bilgi için İşaret Ateşi’ne konuyla ilgili, adresinizi belirten bir e-posta atabilirsiniz (isaretatesi@gmail.com). Dilerseniz, İşaret Ateşi’ni sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. İyi okumalar…

 

Hiperbor-IV

Aytek Sever

Şiirler, 1. baskı

Yayın Tarihi: Eylül, 2018

Basılı Kopya: Haziran 2021 (50 kopya)

Referans:

Sever, Aytek. Hiperbor-IV. 2018. https://www.isaretatesi.com/aytek-sever-hiperbor-iv/

 

işaret ateşi

Written by İşaret Ateşi

İşaret Ateşi, çeviri ve özgün yapıtlara yer veren bağımsız bir e-yayıncılık sitesidir. Yapıtlar, basılı yayın kalitesinde e-kitaplar halinde paylaşılmakta; süre ya da sayfa sınırlaması olmaksızın, bedelsiz bir şekilde okunabilmektedir. İşaret Ateşi’nin amacı, yapıtların okura doğrudan ulaştırılmasıdır.