Aytek Sever – Profusiòn

Şiirler

-- * E-Kitap

Aytek Sever – Profusiòn

 

 

“Eşikte. Berisinde kaldığı, ötesine geçtiği, üzerinde durduğu, tutunduğu, zorladığı esrik eşik. Sürükleyip getirdiği sayısız malzeme, işlev ve etkiyle aşmak zorunda. Hem dağlar kadar hem de iğne ucu kadar bir eşik. Geçit. Berisi de ötesi de çokluk, karmaşa, aşırılık: enerji fışkırması, duyum ve bilgi çılgınlığı, yıkım-yapım simyası. Kırılmayı neyin tetiklediği asla bilinemeyecek; dönüm noktasında olup bitenler asla bilinemeyecek.”

 

Aytek Sever’in 2012-2014 arası şiir, düzyazı şiir, görsel şiir ve metin çalışmalarını kapsayan Siòn adlı toplamın üçüncü ve son cildi Profusiòn, İşaret Ateşi’nde.

 

www.isaretatesi.com


Aytek Sever - Profusiòn

E-kitabı tam ekran okumak için üstteki pencerenin köşesindeki bağlantıya tıklayınız. Okurlardan talep gelmesi halinde ileride yapıtın sınırlı sayıda özel baskısının yapılması planlanmaktadır. Buna yönelik duyuruları almak üzere isaretatesi@gmail.com adresine bir e-posta atabilir, takipçi listesine katılabilirsiniz. Dilerseniz İşaret Ateşi’ni sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. İyi okumalar…

 

Profusiòn

Siòn – III

Aytek Sever

Şiirler, ilk basım

Yayın Tarihi: Aralık, 2019

işaret ateşi

Written by İşaret Ateşi

İşaret Ateşi, çeviri ve özgün yapıtlara yer veren bağımsız bir e-yayıncılık sitesidir. Yapıtlar, basılı yayın kalitesinde e-kitaplar halinde paylaşılmakta; süre ya da sayfa sınırlaması olmaksızın, bedelsiz bir şekilde okunabilmektedir. İşaret Ateşi’nin amacı, yapıtların okura doğrudan ulaştırılmasıdır.