Aytek Sever – Fusiòn

Şiirler

-- * E-Kitap

Aytek Sever – Fusiòn

 

 

“Hepsi bir araya geliyor, iç içe geçiyor, birbirine karışıyor – bir araya gelemeyecek bütün bu şeyler: Öyle çoklar, öyle çeşitli, öyle yoğun; kaynaşıyorlar, çalkalanıyorlar, yoğruluyorlar – tanımlı ya da tanımsız binbir tür tepkimeyle eriyip karışıyorlar, ayrılıp birleşiyorlar, değişip duruyorlar. Bunca şey, bunca kıpırtıyla, bunca başka, bunca dinamik, nasıl bir arada hâlâ? Dönüşüm yakın. Topyekûn devinmek zorundalar. Hepsi birden, ağır ağır, kararlı, eşzamanlı. Kaynağı bilinmeyen orkestrasyon olağanüstü. Oradalar, odakta. Büyük bir enerji açığa çıkmak üzere.”

 

Aytek Sever’in 2012-2014 arası şiir, düzyazı şiir, görsel şiir ve metin çalışmalarını kapsayan Siòn adlı toplamın ikinci cildi Fusiòn, İşaret Ateşi’nde.

 

www.isaretatesi.com


Aytek Sever - Fusiòn

E-kitabı tam ekran okumak için üstteki pencerenin köşesindeki bağlantıya tıklayınız. Okurlardan talep gelmesi halinde ileride yapıtın sınırlı sayıda özel baskısının yapılması planlanmaktadır. Buna yönelik duyuruları almak üzere isaretatesi@gmail.com adresine bir e-posta atabilir, takipçi listesine katılabilirsiniz. Dilerseniz, İşaret Ateşi’ni sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. İyi okumalar…

 

Fusiòn

Siòn – II

Aytek Sever

Şiirler, ilk basım

Yayın Tarihi: Eylül, 2019

işaret ateşi

Written by İşaret Ateşi

İşaret Ateşi, çeviri ve özgün yapıtlara yer veren bağımsız bir e-yayıncılık sitesidir. Yapıtlar, basılı yayın kalitesinde e-kitaplar halinde paylaşılmakta; süre ya da sayfa sınırlaması olmaksızın, bedelsiz bir şekilde okunabilmektedir. İşaret Ateşi’nin amacı, yapıtların okura doğrudan ulaştırılmasıdır.