Rabindranath Tagore – Gitanjali

Şiirler, 2. baskı

-- * E-Kitap

Gitanjali – Rabindranath Tagore (2. baskı)

Şiirler

 

Tagore’un dünya edebiyatında parlak bir yer edinmesinin yolunu açan efsanevi kitap Gitanjali, W. B. Yeats’in harikulade önsözüyle beraber, titizlikle hazırlanan yeni baskısıyla İşaret Ateşi’nde…

www.isaretatesi.com

* Gitanjali, Haziran 2021 itibarıyla Doğu Batı Yayınları’ndan yeniden yayımlandı. İşaret Ateşi web sitesi üzerinden e-kitabın (2. basım) yalnızca sınırlı sayıda sayfasına (Sf. 1-7 ve Sf. 31-37) erişebilirsiniz. Dilerseniz kitabın yeni basımını Doğu Batı Yayınları’ndan edinebilirsiniz.


Rabindranath Tagore - Gitanjali

* Gitanjali, Haziran 2021 itibarıyla Doğu Batı Yayınları’dan yeniden yayımlanıyor. İşaret Ateşi web sitesi üzerinden e-kitabın (2. basım) yalnızca sınırlı sayıda sayfasına (Sf. 1-7 ve Sf. 31-37) erişebilirsiniz. Dilerseniz kitabın yeni basımını Doğu Batı Yayınları’dan edinebilirsiniz.

 

Gitanjali – Rabindranath Tagore

Orijinal Adı: Gitanjali: Song Offerings (1912)

Çeviren ve Yayına Hazırlayan: Aytek Sever

Yayın Tarihi: Mart, 2018 (Gözden Geçirilmiş 2. Baskı)

işaret ateşi

Written by İşaret Ateşi

İşaret Ateşi, çeviri ve özgün yapıtlara yer veren bağımsız bir e-yayıncılık sitesidir. Yapıtlar, basılı yayın kalitesinde e-kitaplar halinde paylaşılmakta; süre ya da sayfa sınırlaması olmaksızın, bedelsiz bir şekilde okunabilmektedir. İşaret Ateşi’nin amacı, yapıtların okura doğrudan ulaştırılmasıdır.