Aytek Sever – Hiperbor – III

Şiirler

-- * E-Kitap

Aytek Sever – Hiperbor – III

Şiirler

“Tekrarlanan büyük imgeler; Hiperbor’un manyetizması; parıldayan menzil; kopamadığım deney; kurduğum döngü; onay ve yabancılaşma; karanlık ve aydınlık; ölüm ve dirim; faunayla, nesnelerle, olaylarla sayısız personaya bürünmek; esrikliği üslûba dönüştürmek; belirsizliğin tuhaf atlaslarında gezinmek; görüntülerle didişmek, görüntüyü tersyüz etmek; sınırları zorlamak; benliğin yapım ve yıkım ilkelerini sınamak; deliliğin kıyısında dansa durmak; tutulup kalmak, tutunmak, bir yol tutmak…”

 

Aytek Sever’in 2010-2012 arası şiir, düzyazı şiir, görsel şiir ve metin çalışmalarını kapsayan Hiperbor adlı toplamın üçüncü cildi İşaret Ateşi’nde.

 

www.isaretatesi.com


Aytek Sever - Hiperbor - III

E-kitabı tam ekran okumak için üstteki pencerenin köşesindeki bağlantıya tıklayınız. Kitabın sınırlı sayıda, karton kapaklı, basılı kopyası da mevcuttur. Talep veya bilgi için İşaret Ateşi’ne konuyla ilgili, adresinizi belirten bir e-posta atabilirsiniz (isaretatesi@gmail.com). Dilerseniz, İşaret Ateşi’ni sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. İyi okumalar…

 

Hiperbor-III

Aytek Sever

Şiirler, 1. baskı

Yayın Tarihi: Temmuz, 2018

Basılı Kopya: Haziran 2021 (50 kopya)

Referans:

Sever, Aytek. Hiperbor-III. 2018. https://www.isaretatesi.com/aytek-sever-hiperbor-iii/

 

işaret ateşi

Written by İşaret Ateşi

İşaret Ateşi, çeviri ve özgün yapıtlara yer veren bağımsız bir e-yayıncılık sitesidir. Yapıtlar, basılı yayın kalitesinde e-kitaplar halinde paylaşılmakta; süre ya da sayfa sınırlaması olmaksızın, bedelsiz bir şekilde okunabilmektedir. İşaret Ateşi’nin amacı, yapıtların okura doğrudan ulaştırılmasıdır.