İmge Seren – Drama Diyonizyak

-- * E-Kitap

İmge Seren – Drama Diyonizyak

 

“[…] Genişçe bir öykü ve şiir dizisi hazırlamış, ama […] projeden kafamı kaldırınca odamın raflarını saran bir sürü kitapla burun buruna geldiğimde yaptığım işten tiksinmiştim. […] Böylece yerle bir edebildim onu; balyozu elime alıp yaptım yapacağımı. […] Paramparça ettiğim toplamın artıklarından ve izlerinden, yabani, spontane bir biçimlenmenin serinkanlı coşkusuyla bu manzum öyküler (öykünün konformizminden ve şiirin banalliğinden özgürlük!) belirdi.”

 

Drama Diyonizyak, altı manzum öykülük bir toplam; “Benliğin ve Sözün darboğazdan geçirilmesinin, tünelin bir ucundan diğer ucuna çıkarılmasının kaydı; draje bir ben destanı.” Deneysel parçalardan oluşan Magma, Köpük, Magma’nın ardından Drama Diyonizyak, İmge Seren’in “tekil, biricik okurunu bekleyen” ve “beklemekten gocunmayan” ikinci kitabı.

 

www.isaretatesi.com


Imge Seren - Drama Diyonizyak

E-kitabı tam ekran okumak için üstteki pencerenin köşesindeki bağlantıya tıklayınız. Okurlardan talep gelmesi halinde ileride yapıtın sınırlı sayıda özel baskısının yapılması planlanmaktadır. Buna yönelik duyuruları almak üzere isaretatesi@gmail.com adresine bir e-posta atabilir, takipçi listesine katılabilirsiniz. Dilerseniz İşaret Ateşi’ni sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. İyi okumalar…

 

Drama Diyonizyak

İmge Seren

Manzum öyküler, ilk basım (e-kitap)

Yayın tarihi: Aralık 2021

işaret ateşi

Written by İşaret Ateşi

İşaret Ateşi, çeviri ve özgün yapıtlara yer veren bağımsız bir e-yayıncılık sitesidir. Yapıtlar, basılı yayın kalitesinde e-kitaplar halinde paylaşılmakta; süre ya da sayfa sınırlaması olmaksızın, bedelsiz bir şekilde okunabilmektedir. İşaret Ateşi’nin amacı, yapıtların okura doğrudan ulaştırılmasıdır.