Aytek Sever – Hiperbor – V

Şiirler

-- * E-Kitap

Aytek Sever – Hiperbor – V

Şiirler

“Kan şiiri, fosil şiir, dönemeç şiiri, ateş şiir, mühür şiir, yankı şiiri, yarım şiir, taşkın şiir, vantuz şiir, çağrı şiiri, kuru şiir, koşu şiiri, pürüz şiiri, testere şiir, rampa şiir, ten şiiri, safra şiiri, akort şiiri, yakalanamayan şiir, nihai şiir, projektör şiir, cevher şiir, zamanlı şiir, harita şiiri, boyutlar şiiri, başaşağı şiir, nefes şiiri, iki yönlü şiir, manyetik şiir, uğraklar şiiri, ganimet şiir, sabit şiir, kalıp şiir, merkezkaç şiir, aşkın şiir, yok şiir, köprü şiiri, doğrudan şiir, çıkış şiiri, manzara şiiri, hiç şiir, hep şiir.”

 

Aytek Sever’in 2010-2012 arası şiir, düzyazı şiir, görsel şiir ve metin çalışmalarını kapsayan Hiperbor adlı toplamın beşinci cildi İşaret Ateşi’nde.

 

www.isaretatesi.com


Aytek Sever - Hiperbor - V

E-kitabı tam ekran okumak için üstteki pencerenin köşesindeki bağlantıya tıklayınız. Kitabın sınırlı sayıda, karton kapaklı, basılı kopyası da mevcuttur. Talep veya bilgi için İşaret Ateşi’ne konuyla ilgili, adresinizi belirten bir e-posta atabilirsiniz (isaretatesi@gmail.com). Dilerseniz, İşaret Ateşi’ni sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. İyi okumalar…

 

Hiperbor – V

Aytek Sever

Şiirler, 1. baskı

Yayın Tarihi: Aralık, 2018

Basılı Kopya: Haziran 2021 (50 kopya)

Referans:

Sever, Aytek. Hiperbor-V. 2018. https://www.isaretatesi.com/aytek-sever-hiperbor-v/

işaret ateşi

Written by İşaret Ateşi

İşaret Ateşi, çeviri ve özgün yapıtlara yer veren bağımsız bir e-yayıncılık sitesidir. Yapıtlar, basılı yayın kalitesinde e-kitaplar halinde paylaşılmakta; süre ya da sayfa sınırlaması olmaksızın, bedelsiz bir şekilde okunabilmektedir. İşaret Ateşi’nin amacı, yapıtların okura doğrudan ulaştırılmasıdır.