İmge Seren – Magma, Köpük, Magma

Deneysel metinler

-- * E-Kitap

İmge Seren – Magma, Köpük, Magma

 

“Kanıma girdi harfler. Çıldırttılar beni. Nereye baksam oradalar, her yerdeler! Kodlayıp duruyorlar dünyayı, şifrelerle örüyorlar mekânı; yüzeyler kadar bilinç de allak bullak. Zaman da! Sayfalar, yazıtlar, tabelalar, afişler, panolar, ekranlar, etiketler. Kaçış var mı, ya da çıkış? Çevrim kapalı; harfler artık nöronlara kazınmış. Lanet! Dizilin madem karşıma, bir kez olsun tekmil verin bakalım – ama ben nasıl dersem öyle!”

 

Deneysel okur ve yazar İmge Seren’den düzyazı ve şiirsel metinler. Magma, Köpük, Magma maceracı, gözükara, hınzır bir ilk kitap.

 

www.isaretatesi.com


Imge Seren - Magma, Köpük, Magma

E-kitabı tam ekran okumak için üstteki pencerenin köşesindeki bağlantıya tıklayınız. Okurlardan talep gelmesi halinde ileride yapıtın sınırlı sayıda özel baskısının yapılması planlanmaktadır. Buna yönelik duyuruları almak üzere isaretatesi@gmail.com adresine bir e-posta atabilir, takipçi listesine katılabilirsiniz. Dilerseniz İşaret Ateşi’ni sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. İyi okumalar…

 

Magma, Köpük, Magma

İmge Seren

Düzyazı ve şiirsel metinler, ilk basım

Yayın tarihi: Mart, 2020

işaret ateşi

Written by İşaret Ateşi

İşaret Ateşi, çeviri ve özgün yapıtlara yer veren bağımsız bir e-yayıncılık sitesidir. Yapıtlar, basılı yayın kalitesinde e-kitaplar halinde paylaşılmakta; süre ya da sayfa sınırlaması olmaksızın, bedelsiz bir şekilde okunabilmektedir. İşaret Ateşi’nin amacı, yapıtların okura doğrudan ulaştırılmasıdır.