İmge Seren – Müzik Manzaraları

-- * E-Kitap

İmge Seren – Müzik Manzaraları

 

 

“Neredeyse yirmi yıldır maruz bırakıyorum kendimi klasik müziğe. Başımın belasıdır. Karanlık bir ritüeldir, taşkın bir ayin, fışkırma, ilâhi. Severim. Sürükleyip götürür, sarsar, altüst eder, zirveye çıkarır, üzerime bir çizik atar, posamı çıkarır. Benimdir. Onsuz yapamam, ekmeğim suyumdur, nefesimdir. Onunum. Nefesiyim. Zamanlarımız nefes nefese.”

 

Müzik Manzaraları, İmge Seren’den “yanal kesiti kuyulu olan” klasik müzik üzerine bir tersine bir düzüne dönen çılgın bir manzum silsile; Magma, Köpük, Magma (2020) ve Drama Diyonizyak’ın (2021) ardından yazarın “tekil, biricik okurunu bekleyen” ve “beklemekten gocunmayan” üçüncü kitabı.

 

www.isaretatesi.com


Imge Seren - Muzik Manzaralari

E-kitabı tam ekran okuyabilmeniz için üstteki pencerenin köşesindeki bağlantıya tıklayınız. Okurlardan talep gelmesi halinde ileride yapıtın sınırlı sayıda özel baskısının yapılması planlanmaktadır. Buna yönelik duyuruları almak üzere isaretatesi@gmail.com adresine bir e-posta atabilir, takipçi listesine katılabilirsiniz. Dilerseniz İşaret Ateşi’ni sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. İyi okumalar…

 

İmge Seren

Müzik Manzaraları

Şiirsel anlatı, ilk basım (e-kitap)

Yayın tarihi: Ocak 2023

işaret ateşi

Written by İşaret Ateşi

İşaret Ateşi, çeviri ve özgün yapıtlara yer veren bağımsız bir e-yayıncılık sitesidir. Yapıtlar, basılı yayın kalitesinde e-kitaplar halinde paylaşılmakta; süre ya da sayfa sınırlaması olmaksızın, bedelsiz bir şekilde okunabilmektedir. İşaret Ateşi’nin amacı, yapıtların okura doğrudan ulaştırılmasıdır.